היתרונות שלנו

היתרונות שלנו

שירות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר

כחברת ענן מובילה אנחנו דואגים לעסיק צוות תמיכה מוביל במגוון תחומים. החל מתחום בסיס מערכות הפעלה ומשתמשים ועד לצוות ענן אבטחה, Big Data, Enteprise . הצוותים כאן כדי לספק ללקוחות שירות ותמיכה בכל נושא. החברה דוגלת במתן שירות מהיר ללא המתנה בכל זמן.

הגנה מפני התקפות סייבר וכופר בענן

כחברת ענן מובילה בישראל אנחנו דואגים להתעדכן מול כל חברות האבטחה. Eset, Forti, MacAfee, Microsoft, Vmware, Nuntanix ועוד... כל אחת אחראית על תחום אחר של אבטחה.

פרוייקטים

החברה מבצעת פרוייקטים בכל העולם. החברה מתמחה במתן פתרונות לבתי תוכנה, ארגונים בינלאומיים, ארגונים ממשלתיים, וחברות פרטיות. היכולת שלנו לעמוד בדרישות האבטחה ובדגש על מניעת Cyber ו Ransom . בנוסף החברה בעלת אישורי PCI עולמיים.

יכולות

ביכולתינו להקים כל תשתית טכנולוגית מורכת ככל שתהיה מותאמת למידות הלקוח, לאחר פגישת אפיון מרחיבה מול הצוותים הטכנים שלנו יוצעו ללקוח מספר אלטרנטיבות למעבר לענן. אנחנו נדאג להדריך את הלקוח ולהציג עבורו את כלל המערכת יכולותיה ויתרונותיה. מנהל הטכנולוגיות שלנו ידאג לקדם את הארגון שלכם לעבודה מהירה, יציבה ואמינה על גבי פלטפורמת ענן פרטית.

לקוחות

חברת GoCloud מספקת שירותי ענן ותמיכה למגוון מגזרים במשק. החברה עובדת בתיאום מלא עם SAP, PRIORITY, MICROSOFT, OPTIMUM יחד יצרנו עבור כל החברות פתרונות מתקדמים ללקוחות בענן.

תשתיות בענן

חברת GoCloud מבוססת על טכנולוגיה בענן מבית Nuntanix. כלל השרתים בנויים על גבי דיסקים SSD מהירים, מערכות AI לניטור עומסים, מערכות ניטור למניעת התקפות, ותשתיות של 10GB פנימיות בענן. כל אלו לוודא שהמערכת שלכם בענן תקבל ביצועים מקסימליים.

Skip to content